Recenze

Kate Nash- Made of Brick

30. prosince 2009 v 12:49 | Strangeb
Strangeb-music-Kate Nash
Žánr: pop
Rok Vydání: 2007
Členové: Kate Nash (zpěv, piáno, kytara)
Písničky:
1. Play
2. Foundations
3. Mouthwash
4. Dickhead
5. Birds
6. We get on
7. Mariella
8. Shit Song
9. Pumpkin Soup
10. Skeleton Song
11. The Nicest Thing
12. Merry Happy
(Při kliknutí na šupku najedete na stránku youtube, kde si budete moct poslechnout dannou písničku.)
S Kate Nash jsem se setkal poprvé, když jsem se koukal na očko a tam se najednou objevila její písnička Foundations. Strašně mě zaujala, protože po dlouhý době to byl nějakej song, kde nebyl bezduchej text, kde se v jednom kole opakovalo to samé slovo atd.. Samotná Kate je strašně moc sympatická. Veškeré texty si skládá sama a objevují se v nich všední věci. Třeba v jedný písničce zpívá o rodině, která ráda pije čaj, nebo v písničce The Nicest Thing se mi líbí hodně ta část, kde se zabývá cukrem. Takové strašné maličkosti, ale mě se líbí. Podle článků co jsem o ní četl je jako Lily Allen objevem na MySpace. Samotná Lily ji tám dělala velkou reklamu, a proto Kate je tam kde tď je. Jak Kate tak Lily mám rád kvůli jejim textům, ale melodie maj taky dost slibné. Moje nejoblíbenější písničky z tohoto alba jsou: the Nicest Thing, Mariella, Play, Merry Happy. Rozhodně nebude podle mě chyba, kdž si její písničky poslechnete. :-)

Evanescence- The Open Door

21. prosince 2009 v 22:12 | Strangeb
sevanescence=
Žánr: gothic rock/metal
Rok Vydání: 2006
Členové:Amy Lee (zpěv,klavír), Terry Balsamo (kytara), Tim McCord (baskytara), Troy McLawhorn (kytara), Will Hunt (bicí)
Písničky:
1. Sweet Sacrifice
2. Call Me When You´re Sober
3. Weight of the World
4. Lithium
5. Cloud Nine
6. Snow White Queen
7. Lacrymosa
8. Like You
9. Lose Control
10. The Only One
11. Your Star
12. All That i ´m Living For
13. Good Enough

(Při kliknutí na šupku najedete na stránku vyoutube.com, kde si budete moct poslechnout dannou písničku.)Evanescence je jedna z mých nejoblíbenějších kapel. Znám je už hodně dlouho a asi, jako každý jsem je poznal písničkou My Immortal. Mám rád takové ty písničky, v kterých zpívaj spíš ženský vysoko a nejlepší je, když to jsou operní pěvkyně. Proto mám rád třeba staré Nightwish. Cédéčko The Open Door se rozhodně povedlo, jak po výběru písní, tak po vzhledu obalu. Já sám ho mám už asi 2 roky doma a často ho poslouchám. Možná je škoda, že když ho poslouchám a nevnímám, tak nezaznamenám, že je nová písnička. Jinak nic špatného. Amy Lee zde má jako obvykle perfektní hlas a rozhodně doporučuji si to aspoň poslechnout. Pokud ste ale fanouškem třeba Lady GaGy atd.. Tak nevim (i když já jsem vyjímka... :-D..)

Nechápu, proč by jste to dělali, ale nekopírujte ani se zdrojem!!!
 
 

Reklama